Domáce

Bystrickým školákom poriadne "osladili" úvod roka

hluku.jpg

Aktuálne sa chystajú "osladiť" život tým, ktorí problémy spôsobili.

Stavebník v Banskej Bystrici nestihol načas ukončiť hlučné práce neďaleko školy, a tak mali žiaci poriadne "osladený" úvod roka. Učili sa za zatvorenými oknami, aby v hluku počuli učiteľa či seba navzájom.

Úrady sa aktuálne chystajú "osladiť" život stavebníkovi. Merania totiž potvrdili, že hluk presiahol povolené normy a mal by padnúť trest.

O forme postihu či výške prípadnej pokuty rozhodnú hygienici.


BANSKÁ BYSTRICA/ TV Markíza
Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Dôležité udalosti