Domáce

„Bohatí“ si pod Tatrami postavili bez povolení nafukovacie kúpalisko

19 PP Kupalisko pre bohatych.transferweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg

Rozhodli sa prekabátiť obec.

Chceli postaviť kúpalisko, ale obec s tým nesúhlasila. A tak sa podnikaví chlapci rozhodli, že obec tak trochu prekabátia. Začali budovať dočasné letné kúpalisko, ktoré ráno nafúknu a večer sfúknu.



V obci Veľká Lomnica pod Tatrami už preto lietajú trestné oznámenia. Starosta tvrdí, že všetko je bez povolení. Podnikatelia sa zase tvária, že nič od neho nepotrebujú.

Pre každého a na čokoľvek! Rýchle a dostupné pôžičky. Klikajte tu.

VEĽKÁ LOMNICA/TV MARKÍZA
Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Dôležité udalosti