Domáce

Také psíky sa vraj na Slovensku ešte nenarodili

stemata.jpg

Vlastne sú to fenky. Majiteľ tvrdí, že sa ocitol v totálnom "babinci".

V Nových Zámkoch máme psiu raritu. Prvý raz sa na Slovensku narodili šteniatka plemena dandie dinmont.

História "dandíkov" siaha do 17 storočia. Kedysi to bol lovec, dnes je z neho skôr "gaučák-pes pohoďák". Zaujímavosťou je, že zadnú časť má pes vyššie než predok.

Majiteľ Ondro vtipkuje, že doma má okrem otca šteniatok Edisona samý babinec - ženu, dve dcéry a k tomu päť malých feniek.


BRATISLAVA/TV Markíza
Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Dôležité udalosti